Navigácia

• Úspechy našej žiačky Laury Olexovej
    Diplom za 1. miesto  - Rapid šach jednotlivcov, turnaj GPX, kategória D14 - Sp. Teplica
    Diplom_1._miesto_-_Sp._Teplica.pdf

Diplom za 2. miesto  - Šachový turnaj Talent - kategória D14 - Liptovský Mikuláš
    Diplom_2_miesto__L.Mikulas.pdf

Diplom za 3. miesto  - Liga mládeže Spiša - kategória D 14 - Lendak

Diplom_3._miesto_Lendak.pdf
    07.12.2018 12:16 | viac »
  • Okresné kolo v stolnom tenise

Dňa 14.11.2018 sa v ZŠ  Poprade- Matejovciach uskutočnilo okresné kolo v stolnom tenise žiačok. Naše žiačky, po postupe z obvodového kola, obsadili krásne 2. miesto, získali diplom a pohár. Srdečne blahoželáme!
    Diplom: Okresne_kolo_stolny_tenis_2..pdf

18.11.2018 17:37 | viac »
  • Krajské kolo vo vybíjanej

Po skvelých výkonoch na obvodovom a okresnom kole žiaci našej školy pokračovali v skvelom výkone aj na krajskom kole, ktoré sa uskutočnilo 13.11.2018 v Prešove. Získali krásne 2. miesto. Porazili Lipany, Levoču a tesne prehrali s Prešovom. Dosiahli doteraz najlepšie umiestnenie v tomto obľúbenom športe na I. stupni. Srdečne blahoželáme!
    Diplom: Vybíjana_krajské_kolo_2..pdf

18.11.2018 17:29 | viac »
  •  Víťazi obvodového a okresného kola vo vybíjanej

Dňa 8.11.2018 sa vo Svite uskutočnilo obvodové kolo vo vybíjanej koedukovaných družstiev najmladších žiakov a žiačok základných škôl. Naši žiaci si zmerali sily s rovesníkmi zo ZŠ Komenského Svit, Štrby a Šuňavy. Skvelou taktickou hrou a zodpovedným prístupom si vybojovali 1. miesto a postup na okresné kolo, ktoré sa konalo 9.11.2018 na ZŠ Komenského Poprad. Tam nenašli súpera a postupne zdolali ZŠ Jarná, Francisciho, Komenského Poprad a Vikartovce. Stali sa víťazmi okresného kola a postúpili na krajské kolo do Prešova. Blahoželáme!
    Diplom: Diplom_vybijana.pdf

13.11.2018 10:08 | viac »
  • Recitačná súťaž "Piráti krásy"

Dňa 5.11. 2018  sa uskutočnil piaty ročník diecéznej súťaže Piráti krásy, ktorý bol venovaný odkazom blahoslavenej Anky Kolesárovej a stretnutiu P18.

V tejto súťaži nás s umeleckým prednesom poézie reprezentovala žiačka 9.A triedy Zuzana Dunajová-Jurčová. Získala prvé miesto a postupuje do diecézneho kola v Spišskom Podhradí. V próze  úspešne obhájila tretie miesto Soňa Baranová, taktiež žiačka 9. A triedy. Obom dievčatám srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Diplomy: Diplomy_Pirati_krasy.pdf

13.11.2018 10:02 | viac »
  • Beh zdravia

Vo štvrtok 11.10.2018 žiaci I. stupňa využili počasie „babieho“ leta a zúčastnili sa behu zdravia na Príkre. Bežali po vyznačenej trase, každý ročník primeranú dĺžku, chlapci a dievčatá osobitne s takýmito výsledkami :

I. ročník                      chlapci                                              dievčatá

1.      miesto                 Filip POLČIN                                    Mária Terézia LACKOVÁ

2.      miesto                 Jakub BIELIK                                    Viktória ANDREIDESOVÁ

3.      miesto                 Martin SLUŠNÝ                               Michaela SKOKANOVÁ

Ronald STANO

II. ročník

1.      miesto                 Alex PAVLIČKO                                Lívia STRAKOVÁ

2.      miesto                 Daniel ZÁHRADNÍK                         Sára MICHALIDESOVÁ

3.      miesto                 Patrik PAVLIGA                               Mária ŠELIGOVÁ

III. ročník

1.      miesto                 Filip SKOKAN                                   Lucia SLUŠNÁ

2.      miesto                 Filip ŠLEBODA                                 Adela ZÁVATZKÁ

3.      miesto                 Lukáš MAŠKULKA                           Soňa ŠVAGERKOVÁ

IV. ročník

1.      miesto                 Vojtech PIŠTA                                  Zuzana MEDLOVÁ

2.      miesto                 Ján ŠTUBER                                      Lea MICHALIDESOVÁ

3.      miesto                 Andrej ŠTEFAŇÁK                           Nina PAVLIČKOVÁ

Diplom za 2. miesto v 6 kole Ligy mládeže spiša v šachu jednotlivcov
    Laura_Olexova_Diplom_2..pdf

Diplom za 1. miesto  na vianočnom Turnaji Stropko 2017 v kategórii D 11: Diplom__na_vianocnom_turnaji.pdf

Diplom za 2. miesto - Liga mládeže Spiša v Rapid Šachu kategória dievčatá
    Diplom_v_rapid_sachu.pdf

Diplom - Šachový turnaj TAlent - 6. turnaj, kat. D11 - 1. Miesto
    Laura_olexova_sachovy_turnaj_talent.pdf
    10.04.2018 16:20 | viac »
  • Okresného kola Biologickej olympiády kategória E – geológia sa v tomto školskom  roku zúčastnila Anička Tekelová, obsadila prvé miesto a postupuje na krajské kolo, ktoré sa uskutoční  3. mája 2017 v Prešove. Blahoželáme a držíme palce.

16.04.2017 20:22 | viac »
  • Bianka Ďurišová získala 9.4.2017 v Poproči na Majstrovstvách východoslovenského regiónu v stolnom tenise v štvorhre krásne  3. miesto.
    16.04.2017 19:05 | viac »
  • 22. marca 2017 sa v Podtatranskej knižnici v Poprade konalo okresné kolo súťaže Hviezdoslavov Kubín, z ktorého sme si priniesli krásne tretie miesto v tretej kategórii v prednese poézie. Získala ho Zuzana Dunajová Jurčová zo 7. A.

PaedDr. Šlebodová
    03.04.2017 09:33 | viac »
  • Bianka ĎURIŠOVÁ sa dňa 25.02.2017 zúčastnila Majstrovstiev Podtatranského regiónu v stolnom tenise na rok 2017 v Kežmarku. V kategórii žiačok získala 2. miesto, v kategórii dorasteniek 2. miesto a v kategórii štvorhra dievčat 1. miesto.

15.03.2017 14:58 | viac »
  • Päťčlenný tím žiakov našej školy v zložení Radka Červeňová, Max Dubjel, Marek Želonka, Michaela Dlugošová a Anna Mária Tekelová reprezentovali našu školu v súťaži Prírodovedný päťboj.
    Prírodovedný päťboj je súťaž základných škôl v matematike, fyzike, informatike, biológii a chémii. Úlohou súťažiacich bolo za 60 minút vyriešiť čo najviac teoretických príkladov a úloh. Okrem teoretickej časti si žiaci preverili svoje vedomosti v praktickej časti súťaže, ktorá sa uskutočnila  v odborných učebniach organizátora súťaže- Gymnázium Kukučínova Poprad.
    Aj tento rok naši žiaci dokázali, že to s učením myslia vážne a zo 16. prihlásených tímov obsadili krásne štvrté miesto. Blahoželáme.

11.03.2017 13:31 | viac »
  • Naši žiaci M. Dubjel, R. Červeňová, S. Kubík a B. Ďurišová reprezentovali školu a obec v hasičskom športe v halovej súťaži " "  v Českej republike. V kategórii starších žiakov získali 3. miesto v disciplíne "hasičská zručnosť", 3. miesto v štafete 4x60 metrov a celkovo sa umiestnili na 2. mieste. Gratulujeme!
    23.02.2017 09:54 | viac »
  • Laura Olexová, žiačka 4.A triedy získala 2. miesto v 4. kole Ligy mládeže Spiša v šachu jednotlivcov v Bijacovciach. Blahoželáme!

07.02.2017 14:29 | viac »
  • Miško Šebest, žiak 4. ročníka dňa 21. 01. 2017 sa v lyžiarskych pretekoch „Lopuška cup“ v I. kategórii umiestnil na 1. mieste.
    Blahoželáme!

Lyžiarske preteky "Lopuška cup"
    23.01.2017 10:44 | viac »
  • V športovej hale ZŠ s MŠ Komenského Poprad  uskutočnilo okresné kolo vo vybíjanej najmladších žiakov a žiačok v okrese Poprad v školskom roku 2016/2017. Naši žiaci, ako víťazi 2. skupiny, postúpili do finále medzi 5 najlepších družstiev okresu. Získali krásne 3. miesto a domov si odniesli pohár a diplom. Blahoželáme!
    Diplom
    25.11.2016 12:30 | viac »
  • Za našu školu bol najúspešnejším strelcom Rastislav Židek, ktorý v kategórií starší žiaci skončil na druhom mieste. Družstvo starších žiakov v zložení Rastislav Židek, Maximilián Dubjel a Marek Želonka sa taktiež umiestnili na druhom mieste.