• GDPR

• V súlade s Nariadením Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27. apríla 2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje Smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov) a so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, prevádzkovateľ informuje dotknuté osoby – zamestnancov, žiakov, zákonných zástupcov žiakov o spracúvaní ich osobných údajov získaných predložením kópie potvrdenia o negatívnom výsledku RT-PCR testu na ochorenie COVID-19 alebo výsledkom antigénového testu certifikovaného na území Európskej únie alebo potvrdenie o výnimke.

INFORMÁCIE PRE DOTKNUTÉ OSOBY o dobrovoľnom súhlase k spracúvaniu dokladov preukazujúcich negatívny test na ochorenieCOVID-19 alebo predloženie výnimky pre prevádzkovateľa:  Informacie_pre_dotknute_osoby.pdf

Od 25. mája 2018 začala účinnosť Zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. Úlohou tohto nariadenia je chrániť osobné údaje všetkých občanov EÚ. Nariadenie GDPR platí aj pre našu školu.

Informácie /spracúvanie osobných údajov: Ochrana_osobnych_udajov-informacia.pdf