• Okresné kolo matematickej olympiády

• 18.04.2019 11:25
        • V okresnom kole matematickej olympiády najlepšie umiestnenie dosiahla Laura Olexová, žiačka 6. triedy, ktorá skončila na 4. mieste a Denis Gergišák, žiak 7. triedy , ktorý bol úspešný riešiteľ na 15. mieste. Blahoželáme.

• Okresné kolo pytagoriády

• 18.04.2019 11:24
        • V okresnom kole pytagoriády  najlepšie umiestnenie dosiahol Andrej Štefaňák s počtom bodov 20 skončil na 14. mieste.

• Prírodovedný päťboj

• 18.04.2019 11:23
        • Blahoželáme žiakom deviateho  a ôsmeho ročníka, ktorí nás reprezentovali  v súťaži Prírodovedný päťboj . Medzi 24. školami skončili na peknom 9. mieste. Reprezentovali nás : Zuzana Dunajová Jurčová, Soňa Baranová, Tamara Kupčová,  Samuel Pavličko  a  Patrik Skokan .

Ing. Alena Tekelová

• Okresné kolo chemickej olympiády

• 18.04.2019 11:04
        • V okresnom kole chemickej olympiády nás tento školský rok reprezentovali Zuzana Dunajová Jurčová a Soňa Baranová. Zuzka si obhájila vlaňajšie prvé miesto a Soňa sa nedala zahanbiť a skončila na druhom mieste.  V okresnom kole bolo 22 súťažiacich. Obe naše žiačky postupujú na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 26.4.2019 v Prešove. Držíme im palce.

Diplomy : CH_olymp._2019.pdf
        • Olympiáda v ANJ

• 18.04.2019 11:11
        • Guido Longhitano, žiak 5.A triedy sa v okresnom kole súťaže "Olympiáda z anglického jazyka" umiestnil na 1. mieste v kategórii A.
          Blahoželáme!
          Diplom: Olypmiada_ANJ.pdf