• Krajské kolo vo vybíjanej

• 18.11.2018 17:29
        • Po skvelých výkonoch na obvodovom a okresnom kole žiaci našej školy pokračovali v skvelom výkone aj na krajskom kole, ktoré sa uskutočnilo 13.11.2018 v Prešove. Získali krásne 2. miesto. Porazili Lipany, Levoču a tesne prehrali s Prešovom. Dosiahli doteraz najlepšie umiestnenie v tomto obľúbenom športe na I. stupni. Srdečne blahoželáme!
          Diplom: Vybíjana_krajské_kolo_2..pdf

•  Víťazi obvodového a okresného kola vo vybíjanej
        • Víťazi obvodového a okresného kola vo vybíjanej

• 13.11.2018 10:08
        • Dňa 8.11.2018 sa vo Svite uskutočnilo obvodové kolo vo vybíjanej koedukovaných družstiev najmladších žiakov a žiačok základných škôl. Naši žiaci si zmerali sily s rovesníkmi zo ZŠ Komenského Svit, Štrby a Šuňavy. Skvelou taktickou hrou a zodpovedným prístupom si vybojovali 1. miesto a postup na okresné kolo, ktoré sa konalo 9.11.2018 na ZŠ Komenského Poprad. Tam nenašli súpera a postupne zdolali ZŠ Jarná, Francisciho, Komenského Poprad a Vikartovce. Stali sa víťazmi okresného kola a postúpili na krajské kolo do Prešova. Blahoželáme!
          Diplom: Diplom_vybijana.pdf

• Recitačná súťaž "Piráti krásy"

• 13.11.2018 10:02
        • Dňa 5.11. 2018  sa uskutočnil piaty ročník diecéznej súťaže Piráti krásy, ktorý bol venovaný odkazom blahoslavenej Anky Kolesárovej a stretnutiu P18.

V tejto súťaži nás s umeleckým prednesom poézie reprezentovala žiačka 9.A triedy Zuzana Dunajová-Jurčová. Získala prvé miesto a postupuje do diecézneho kola v Spišskom Podhradí. V próze  úspešne obhájila tretie miesto Soňa Baranová, taktiež žiačka 9. A triedy. Obom dievčatám srdečne blahoželáme a prajeme veľa ďalších úspechov.

Diplomy: Diplomy_Pirati_krasy.pdf